Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer to urządzenie służące do rozluźniania mięśni po treningu i ujędrniania ciała.

Po ćwiczeniach siłowych, nie tylko na siłowni zewnętrznej, należy rozluźnić mięśnie. Najlepiej do tego służy masażer który coraz częściej stanowi część wyposażenia siłowni. Relaksuje, redukuje napięte mięśnie bioder, pleców. Zmniejsza napięcie mięśni. Usprawnia krążenie krwi. Poprawia ogólne samopoczucie. Pomaga w zwalczaniu bólu pleców. Zaleca się stosowanie po intensywnym treningu.

Masażer firmy FitPark

Masażer firmy FitPark

Masażer, karta techniczna

Masażer, karta techniczna

Wzmacnianie wydolności serca i płuc, poprawianie koordynacji ruchowej. Masażer pomaga likwidować podskórną warstwę tkanki tłuszczowe, a przede wszystkim pozbywać się grudek tłuszczowych.

Jak ćwiczyć na masażerze?
Stań tyłem do masażera. Przysuń biodra do ruchomego elementu. Oprzyj stabilnie dłonie o uchwyty. Następnie wykonuj ruchy ciała w dół i górę, uginając nogi w stawach kolanowych. Aby zwiększyć intensywność masażu, należy zwiększyć nacisk bioder na urządzeniu. Czynność powtarzać wielokrotnie. Staraj się panować nad ćwiczeniem, kontrolując stałe napięcie mięśni.

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masaż może być wykonywany po każdym treningu jako ostatnie ćwiczenie na zakończenie. Masaż wykonuj tak długo, aż poczujesz odprężenie mięśni.
Przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę oraz wspomaga procesy podczas procesu rehabilitacji. Układ limfatyczny i odpornościowy zostaje pobudzony do prawidłowej pracy.

Urządzenie pozwala na indywidualne i osobiste dostosowanie siły nacisku oraz tempa masażu do naszych preferencji. Odpowiedni, także dla osób starszych.

Jeżeli podczas masowania poczujesz ból lub dyskomfort przerwij. Urządzenie przeznaczone dla osób dorosłych, jak i dzieci od 10 roku życia będących pod opieka osób dorosłych do ukończenia 14 roku życia.

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer na siłowni zewnętrznej

Masażer na siłowni zewnętrznej

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

10 komentarzy

  1. Niestety nie udało mi się jeszcze takiego spotkać żeby móc wypróbować :/

  2. Ale ma ta panienka minę na tym pierwszym zdjęciu ;D Masażer musi być naprawdę rewelacyjny że była aż tak zadowolona ;D

  3. A byś się zdziwiła ;D Naprawdę jest świetny 😉

  4. Nic nie zastąpi masażu u fachowca… Odwiedzenie masażysty nie powinno się kojarzyć z jakąś zbytnią rozrzutnością bo to jest naprawdę dobra inwestycja w nasze zdrowie – zresztą godzina dobrego masażu może już kosztować od 40 zł więc sądze że to nietak dużo 🙂

  5. Chodzę od niedawna i powiem z własnego doświdczenia że nigdy nie szłam bo przeceiż masaże albo kojarzą się z wydaniem dużej kasy albo z rehabilitacją osób ciężko chorych aż w końcu za namową znajomej poszłam raz i zmieniłam zdanie, teraz staram się chodzić kilka razy w miesiącu !!

    • moja historia była podobna bo też nigdy wcześniej nie powiedziałabym że będę chodzić regularnie do na masaże a tu proszę jaka niespodzianka …..

  6. Macie racje dbajcie o zdrowie za młodu żeby później nie spędzić połowy życia u lekarzy i łykać 20 tabletek na wszystko !

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*