Producent siłowni zewnętrznych

W Polsce mamy kilkunastu producentów urządzeń siłowni zewnętrznych, w tym kilku dużych, działających w skali ogólnopolskiej.

Każdy producent siłowni zewnętrznych stara się aby jego urządzenia były przyjazne dla użytkowników, estetyczne, trwałe oraz bezpieczne. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku siłowni na zewnątrz, ponieważ ćwiczą tam osoby o różnym stopniu sprawności fizycznej, nie zawsze posiadające doświadczenie i umiejętności. Dodatkowo, ćwiczenia wykonywane są najczęściej bez obecności instruktora.

Z tego względu każdy producent siłowni zewnętrznych deklaruje, że produkowane przez niego urządzenia spełniają normy PN-EN 16630:2015-06.

Standardem jest dziś to, że producenci siłowni zewnętrznych oferują dziś praktycznie komplet usług związanych z instalacją urządzeń:
– doradztwo przy wyborze urządzeń;
– projekty połączone z wizualizacją lokalizacji;
– doradztwo i pomoc w zakresie pozyskiwania środków unijnych;
– montaż urządzeń do ćwiczeń;
– zagospodarowanie terenu: ławki, kosze na śmieci, ogrodzenia;
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oferując siłownie zewnętrzne producent może nawet dostosować kolorystykę urządzeń do otoczenia i istniejących już obiektów.

Zapraszamy producentów urządzeń siłowni zewnętrznych do zaprezentowania się na naszych stronach, nasz adres: team /@/ silowniezewnetrzne.net

Siłownie zewnętrzne ceny

Siłownie zewnętrzne ceny

Cennik urządzeń siłowni zewnętrznych jest bardzo szeroki. Siłownie zewnętrzne ceny mają zwykle dostosowane do różnych grup odbiorców w zależności od wymagań zlecającego. Urządzenia do siłowni zewnętrznych muszą być trwałe, wysokiej jakości, estetyczne i przede wszystkim bezpieczne. Wybierając producenta takiego sprzętu ...

Czytaj więcej »