FitPark liderem branży urządzeń siłowni zewnętrznych

Firma FitPark jest pionierem w branży fitness w Polsce działając od 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że urządzenia firmy FitPark są dopracowane pod kątem technicznym, i co za tym idzie spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa.

Główna siedziba firmy FitPark mieści się w Toruniu, jednak obejmuje działaniem teren całego kraju jak również zagranicę.

Ćwiczenia na prasie nożnej FitPark

Ćwiczenia na prasie nożnej FitPark

Solidny partner oraz pozycja lidera na rynku to efekt wielu lat ciężkiej pracy oraz bezpieczeństwa stawianego jako priorytet. Wystarczy pomysł, a resztą zajmiemy się my, pomoc merytoryczna, wparcie techniczne do finalnego etapu montażu na Twoim podwórku, Waszym parku czy osiedlu. Nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji, poddawanie naszych urządzeń testom gwarantuje klientom bezpieczeństwo, pewność, trwałość urządzeń siłowni jak również atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Prasa nożna FitPark

Prasa nożna FitPark

Zapewniamy wykonanie siłowni zewnętrznych zgodnie z najnowszymi normami PN-EN, oraz ciągłe udoskonalanie i dostosowywanie do nowych wymogów bezpieczeństwa. Dodatkowo pełen serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy i konserwację, które gwarantują trwałość zamontowanych urządzeń.

Przykładowa karta techniczna

Przykładowa karta techniczna FitPark

Siłownia zewnętrzna FITPARK to gwarancja najwyższej jakości produktu, niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania. Out-door fitness FitPark to linia wysokiej jakości stalowych urządzeń, bezobsługowych odpornych na warunki atmosferyczne oraz próby wandalizmu.

Firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu siłowni plenerowych, w skład czego wchodzi zaprojektowanie, dostawa, montaż, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ze względu na fakt, że firma FitPark jest polskim producentem, istnieje możliwość przygotowania urządzeń w dowolnej konfiguracji, jak również w dowolnej kolorystyce, dzięki czemu urządzenia siłowni zewnętrznej idealnie mogą wkomponować się w otaczający krajobraz.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma zapewnia wykończenie elementów urządzeń najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne ze stali nierdzewnej co podnosi jeszcze bardziej jakość wykonania.

Za komfort w użytkowaniu odpowiadają odbojniki wykonane z trwałych elastycznych elementów gwarantujące cichą pracę, dzięki czemu urządzenia można bez problemu stawiać na osiedlach mieszkalnych, przy hotelach, sanatoriach czy szpitalach.

FitPark przykłada ogromną uwagę do jakości produkowanych zestawów siłowych, proponując urządzenia wykonane z profili stalowych o najgrubszych ściankach na rynku zachowując przy tym konkurencyjny poziom cenowy. Łożyska montowane w urządzeniach FitPark pochodzą od wiodącego międzynarodowego producenta firmy NSK, co gwarantuje wieloletnie bezobsługowe i bezawaryjne korzystanie ze sprzętów w każdych warunkach atmosferycznych.
Zdobywając najnowszą normę bezpieczeństwa PN-EN 16630:2015 FitPark udowadnia, że oferowane urządzenia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, oraz najwyższej jakości wykonania gwarantując bezpieczne użytkowanie.

Opracowano na podstawie materiałów ze strony: www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...

15 komentarzy

 1. Nienawidzę chodzić na zwykłe siłownie. Przerzuciłam się na plenerowe i jak dla mnie bomba-żadnych nacisków, stresu i co najważniejsze- brak gapiących się z politowaniem ludzi. Nie rozumię tylko, dlaczego uważa się, że są dla emerytów. Chodzę na nie regularnie i spotykam masę młodych ludzi.

 2. Nigdy nie spotkałam się z określeniem że siłownie plenerowe są dla emerytów a nawet znam wiele osób które regularnie ćwiczą na obu rodzajach siłowni.

 3. Fitpark produkuje bardzo solidne urządzenia siłowni zewnętrznych. Widziałem je bo często na nich ćwiczę, bez jakiegoś spinania się i planu, ale to fajne miejsce na spotkania z kumplami a czasami nawet ładne dziewczyny przychodzą 😉
  Te urządzenia to takie wandaloodporne 😉

 4. Masz rację dobry sposób na spędzenie aktywnie i pożytecznie wolnego czasu 😉 Ale chyba na wandali nie ma mocnych w tych czasach bo są w stanie wszystko poniszczyć… :/

  • Zwłaszcza rzeczy które wydawało by się są najmniej narażone na zniszczenie i które nie powinny nikomu wadzić… No ale czasem głupota ludzka nie zna granic….

   • Ja kiedyś widziałam nawet wyrwane płyty chodnikowe XD Ale jak pomyślę ile się musieli biedni namęczyć żeby taką płytę wydrzeć to aż mi się ich żal robić zaczyna ;D

 5. U mnie też powinna powstać taka zewnętrzna siłownia, napewno było by dużo chętnych 🙂

 6. dobrze jest się przejść do wójta bądź burmistrza i zaproponować uwzględnienie stworzenia takiej siłowni w budżecie na nast. rok, a nuż się uda 😉

 7. Oj z tymi władzami miast/wsi często jest bardzo różnie i kiepsko się dogadać zwłaszcza jeśli nie uważają Twojego pomysłu za dobry i potrzebny, to nici z Twojego chodzenia i proszenia :/

 8. Niestety często tak jest :/ a szkoda, bo to przyjemna aktywność za free. Można by wyciągnąć ludzi sprzed telewizora 😀

 9. Magdalena Madej

  Dokładnie tak- by naród nam się jeszcze bardziej nie roztył 😀 Są państwa, które o to dbają – może najwyższy czas na podobne innowacje w Polsce

  • Niestety w większości z tych Państw ludzie i tak mają to gdzieś i wolą opychać się makami i oglądać TV lub grać na kompie. Trzeba najpierw zacząć od zmiany świadomości ludzi…

 10. niby w Ameryce wszędzie takie otwarte siłownie są a co 2-gi ma nadwagę ;D

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*